خدمات کشاورزی باغبان

کشاورزی پایدار با بهره گیری از دانش روز

سوالات متداول

آیا خدمات کشاورزی باغبان شبانه روزی است؟ بله؛ خدمات کشاورزی باغبان برای رفاه حال کشاورزان محترم این امکان را فراهم آورده است تا در هرساعت شبانه روز (با هماهنگی قبلی) برای خرید کالا به صورت حضوری اقدام نمایند.

دوست دارم از باغبان خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم. چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟ سابقه، تجربه و محتوای غنی فروشگاه باغبان به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد.

آیا برای خرید از اگری استور، حتما باید در سایت عضو باشم؟ بله؛ با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟ شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. کارشنان ما با شما تماس خواهند گرفت.

از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟ می‏‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک روی گزینه "سفارشات من" از وضعیت آن مطلع شوید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید .

آیا می‌‏توانم کالاهایی که موجود نیستند را سفارش بدهم؟ در حال حاضر تنها کالاهایی امکان سفارش دارند که در سایت با وضعیت موجود و همراه با قیمت مشخص شده‌‏اند.

ابزار وبمستر