خدمات کشاورزی باغبان

خدمات کشاورزی باغبان

کلینیک تخصصی و داروخانه گیاهپزشکی | تاسیس: ۱۳۹۳

سوالات متداول

آیا داروخانه گیاهپزشکی باغبان شبانه روزی است؟ 
بله؛ داروخانه گیاهپزشکی باغبان برای رفاه حال کشاورزان محترم این امکان را فراهم آورده است تا در هرساعت شبانه روز (با هماهنگی قبلی) برای خرید کالا به صورت حضوری اقدام نمایند.

دوست دارم از داروخانه گیاهپزشکی باغبان خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم. چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟ 
سابقه، تجربه و محتوای غنی داروخانه گیاهپزشکی باغبان به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد.

آیا برای خرید از اگری استور، حتما باید در سایت عضو باشم؟ 
بله؛ با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟ 
شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟ 
می‏‌توانید وارد حساب کاربری خود در اگری استور شده و با کلیک روی گزینه "سفارشات من" از وضعیت آن مطلع شوید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید .

آیا می‌‏توانم کالاهایی که موجود نیستند را سفارش بدهم؟
در حال حاضر تنها کالاهایی امکان سفارش دارند که در سایت اگری استور با وضعیت موجود و همراه با قیمت مشخص شده‌‏اند.

ابزار وبمستر