• 07154440981
  • Baghbanco@yahoo.com
  • www.Agriculture-Store.ir
  • 09010826695
داروخانه گیاهپزشکی باغبان

داروخانه گیاهپزشکی باغبان

کشاورزی پایدار با بهره گیری از دانش روز

کلات آهن سیتروفر

  • ۱۲۶۰

معرفی محصول:

آهن از مهم ترین عناصر کم مصرف در گیاهان است و با این که از اجزای تشکیل دهنده مولکول کلروفیل نیست، اما برای تشکیل کلروفیل لازم است. این عنصر در فعال شدن بیش از 200 آنزیم گیاهی موثر می باشد و به عنوان فعال کننده گیاهان، به عنوان پرمصرف ترین ریزمغذی شناخته شده است.

آهن در بعضی از سیستم های آنزیمی گیاه به کار رفته و جزئی از آنزیم هایی است که احیاگر نیتروژن نیتراته به نیتروژن آمونیاکی هستند. خاک های آهکی با Ph بالا و ماده آلی کم، سطح قابل توجهی از اراضی کشاورزی را در اکثر نقاط ایران به خود اختصاص داده اند؛ در نتیجه از حلالیت ترکیبات حاوی آهن و قابلیت جذب آهن کاسته می شود. جلوگیری از تثبیت آهن و شوری خاک با استفاده از کلات کننده های ارگانیک با پایداری بالا امکان پذیر است. در این میان ترکیب EDDHA موثرترین ترکیب کلات کننده جهت خاک های قلیایی است که می تواند آهن را در طی زمان طولانی تری در خاک فعال نگه دارد. شکل فضایی ارتو – ارتو در مولکول Fe-EDDHA یون آهن را در برابر اکسیداسیون به شدت حفاظت کرده و میزان جذب گیاهی آن را تضمین می کند. ایزومر ارتو – ارتو حقیقی این محصول که در آزمایشگاه های معتبر به تایید رسیده است، باعث می شود آهن کلات شده با پایداری بالا تامین گردد و برای گیاه بالاترین قابلیت جذب را تضمین نماید. این ترکیب هنگام حل شدن در آب هیچ گونه توده یا رسوبی را تشکیل نمی دهد.

توصیه مصرف:

مرکبات: بستگی به سن درخت بین 10 الی 100 گرم

درختان میوه: بین 10 الی 80 گرم

انگور: بین 5 الی 10 کیلو در هکتار

زمان مناسب مصرف:

باتوجه به فصل و تشخیص کارشناس

نحوه سفارش:

برای سفارش تلفنی این محصول در سراسر کشور، با واحد فروش خدمات کشاورزی باغبان تماس حاصل فرمایید.

شماره فروشگاه: 54440981 – 071

تلفن همراه: 09173833955

ساعت کار پاسخگویی تلفنی:  9 صبح تا 9 شب

نحوه سفارش:

برای سفارش تلفنی این محصول در سراسر کشور، با واحد فروش خدمات کشاورزی باغبان تماس حاصل فرمایید.

شماره فروشگاه: 54440981 – 071

تلفن همراه: 09173833955

ساعت کار پاسخگویی تلفنی:  9 صبح تا 9 شبکلیه حقوق این اثر متعلق به خدمات کشاورزی باغبان می باشد. در صورت استفاده از مطالب لازم است به رسم اخلاق، منبع ذکر گردد.

ابزار وبمستر