خدمات کشاورزی باغبان

خدمات کشاورزی باغبان

کلینیک تخصصی و داروخانه گیاهپزشکی | تاسیس: ۱۳۹۳

بازار خرید و فروش گیاهان دارویی

  • ۴۶۱۲
بازار خرید و فروش گیاهان دارویی

خدمات کشاورزی باغبان به منظور برقراری ارتباط بین خریدار و فروشنده، بازار خرید و فروش گیاهان دارویی خود را فعال نموده است. اگر شما به گیاه دارویی خاصی نیاز و یا گیاهی کاشته و قصد فروش آن را دارید، می توانید سفارش خرید یا فروش محصولات خود را با ما در میان بگذارید.

به منظور تسهیل در این فرایند توجه شما را به نکات زیر جلب می کنیم:

1- خرید و فروش گیاهان دارویی توسط باغبان به صورت کلی و جزئی انجام می شود.

2- در صورتی که فروشنده گیاهان دارویی هستید: درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید. متناسب با گیاه اعلام شده توسط شما، آدرس ارسال نمونه به منظور تعیین قیمت توسط کارشناسان برای شما ارسال می گردد.

3- در صورتی که خریدار گیاهان دارویی هستید: نام، قیمت و مشخصات گیاه مورد نیاز خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید. سفارش خرید شما ثبت و در صورت در دسترس بودن گیاه با شما ارتباط برقرار می شود.

4- لطفا شماره تلفن همراه خود را در پیام ارسالی درج نمایید.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

ابزار وبمستر