خدمات کشاورزی باغبان

کشاورزی پایدار با بهره گیری از دانش روز

کارت زرد جلب کننده حشرات (کارت زرد چسب دار) | ساخت ایران

  • ۶۳۸۸
کارت زرد جلب کننده حشرات (کارت زرد چسب دار) | ساخت ایران

معرفی محصول:

از کارتهای رنگی چسبدار برای تشخیص حضور، ردیابی و پایش آفات، مبارزه به روش شکار انبوه بدون استفاده از جلب کننده ها و گاهی همراه با فرمونها و سایر جلب کننده ها استفاده می شود. استفاده از تله های چسبنده آسانترین و ارزانترین روش در پیش آگاهی و مبارزه با آفات می باشد. تله های چسبنده معمولا در دو رنگ زرد و آبی عرضه شده است. حشرات به طول موج های انعکاسی بین 300 تا 650 نانومتر جلب شده و به آنها می چسبند و با روش مکانیکی می توان نسبت به شکار انبوه آفات در گلخانه ها و باغات اقدام کرد. از کارتهای زرد چسبدار برای شکار آفاتی نظیر شته های بالدار، سفید بالک ها، مگس های میوه (شامل مگس مدیترانه ای، مگس گیلاس و مگس زیتون، مگس های مینوز، پسیل ها و زنجرکها) استفاده می شود.

توصیه مصرف:

باغ مرکبات: در صورتی که هدف ردیابی آفت باشد، کارت زرد را در هر هکتار به تعداد حداقل 3 عدد نصب نمایید. اگر هدف شکار انبوه باشد، لازم است برای هر درخت حداقل یک کارت زرد استفاده شود.

باغ خرما: برای ردیابی و مبارزه با زنجره خرما

باغ پسته: برای شکار حشرات کامل پسیل (شیره خشک)، لازم است در ابتدای فصل و قبل از شروع تخم ریزی پسیل، با نصب حداقل یک عدد کارت برای هر درخت در محل تاج درخت، جمعیت انتقالی آفت را کاهش داد.

گلخانه ها: اگر هدف پایش آفت باشد، تعداد 1 عدد کارت در هر 200 متر مربع توصیه می شود. برای مبارزه به روش شکار انبوه لازم است تعداد  1 عدد کارت در 20 متربع در گلخانه نصب شود.

نحوه سفارش:

برای سفارش تلفنی این محصول در سراسر کشور، با واحد فروش خدمات کشاورزی باغبان تماس حاصل فرمایید.

شماره فروشگاه: 54440981 – 071

تلفن همراه: 09173833955

ساعت کار پاسخگویی تلفنی:  9 صبح تا 9 شب

ابزار وبمستر