خدمات کشاورزی باغبان

خدمات کشاورزی باغبان

داروخانه گیاهپزشکی مهندس حجت دهقانی

تبلیغات در باغبان

  • ۲۷۰۰

چرا باید تبلیغات اینترنتی را جدی گرفت؟

* اینترنت برخلاف سایر رسانه‌ها به هیچ وجه اسیر محدودیت‌های تیراژ نیست؛ یک خبر یا یک بنر تبلیغاتی در اینترنت، بی‌نهایت بار منتشر و دیده می‌شود بدون اینکه حتی یک ریال هزینه بیشتر در پی داشته باشد.

* اینترنت در سراسر کره خاکی در دسترس است و اخبار و تبلیغات اینترنتی به سادگی در هر شهر و روستایی قابل مشاهده است.

* دسترسی به اینترنت، هیچ محدودیت زمانی ندارد و کاربران در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانند از سایت‌های اینترنتی بازدید کنند.

* اینترنت به شما این امکان را می‌دهد تا به ساده‌ترین شکل ممکن به مخاطبان اصلی خود دسترسی پیدا کنید.

* هزینه انتشار مطالب و آگهی‌های تبلیغاتی در فضای اینترنت به صورت چشمگیری کمتر از سایر رسانه‌ها است.

*  یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد اینترنت این است که می‌توان تعداد بازدید اخبار و آگهی‌ها را به تفکیک مشخصات بازدیدکنندگان از اولین لحظه‌های انتشار مورد ارزیابی قرار داد.

* برخلاف سایر رسانه‌ها، مطالب و تبلیغات منتشر شده در فضای اینترنت را به راحتی می‌توان ویرایش کرد. اینترنت این امکان را فراهم می‌کند که پس از ارزیابی اثر تبلیغات و پیام، نسبت به ویرایش و تغییر آن برای اثرگذاری بیشتر اقدام شود.

* با توجه به اینکه کاربران در فضای اینترنت با یک کلیک ساده، از یک خبر و یا تبلیغ وارد صفحه‌های جدید می‌شوند، اثرگذاری اطلاع‌رسانی و تبلیغات در اینترنت، به‌لحظه و در مقایسه با سایر رسانه‌ها بسیار بیشتر است.

* اینترنت رسانه پوایی است که بر خلاف سایر رسانه‌ها که دوره انتشار محدود و مشخصی دارند، در هر لحظه به صورت پیوسته در حال انتشار خبر و تبلیغات است.

* اینترنت برخلاف سایر رسانه‌های سنتی و ایستا، این امکان را می‌دهد تا اطلاعات و تبلیغات را به صورت پویا طراحی و ارایه کرد.

* اطلاع‌رسانی و تبلیغات در اینترنت این فرصت را در اختیار فروشندگان کالاها و خدمات قرار می‌دهد تا با یک کلیک ساده محصولات خود را به خریداران بفروشند.

* در فضای اینترنت محدودیت‌هایی نظیر ابعاد صفحه، تعداد کلمه و زمان وجود ندارد. به همین دلیل حجم بیشتری اطلاعات را می‌توان از طریق این رسانه منتشر کرد.

* اینترنت به دلیل صرفه‌جویی‌هایی که در مصرف کاغذ ایجاد می‌کند، کمک زیادی به حفظ محیط زیست می‌کند. همچنین با استفاده بیشتر از ظرفیت‌های اینترنت، حجم قابل توجهی از ترافیک درون‌شهری و آلودگی‌های زیست محیطی کاهش می‌یابد.

* میزان رو به رشد استفاده و وابستگی شهروندان به اینترنت، به زودی این رسانه را به پرقدرت‌ترین رسانه کره زمین تبدیل می‌کند. حضور پیشتازانه و هدفمند در این رسانه، عامل جلب بیشتر و راحت‌تر اعتماد کاربران می‌شود.

چرا در باغبان تبلیغات کنیم؟

باغبان به عنوان رسانه‌ای که از دل جامعه دانشگاهی کشور سر برآورده، امیدوار است بتواند با استعانت از خداوند متعال و همراهی استادان دانشگاه، کارشناسان، مدیران بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی، مدیران بازرگانی و روابط عمومی به عنوان یکی از موثق‌ترین و معتمدترین سایت های بازرگانی کشاورزی ایفای نقش نماید.


هزینه تبلیغات در باغبان

برای دریافت تعرفه تبلیغات در سایت خدمات کشاورزی باغبان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخفیف‌ها و فرآیند ثبت سفارش با شماره‌های 54440981–071 و 09010826695 تماس بگیرید.

ابزار وبمستر